معرفی وبلاگ
امام خامنه ای زن را از دید اسلام، بزرگ خانه و گل و ریحانه خانواده خواندند و با اشاره به بحران زن در جوامع غربی، افزودند: در نظام اسلامی، كارهای فراوان برای احیای جایگاه حقیقی زن انجام شده اما هنوز مشكلات زیادی بخصوص در عرصه رفتار با زن در خانواده، وجود دارد كه باید با ایجاد پشتوانه های قانونی و اجرایی آنها را حل كرد. ایشان تأكید كردند: محیط خانواده برای زن باید محیطی امن، با عزت و آرامش بخش باشد تا زن بتواند وظیفه اصلی خود را كه حفظ خانواده است به بهترین وجه انجام دهد. خواهرم حجابت برادرم نگاهت
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
سايت مراجع
لينك دوستان
لينك شهر قدس
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 201808
تعداد نوشته ها : 1702
تعداد نظرات : 69
سوره قرآن 
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
همه همت دشمن (از بین بردن این ماندگاری انقلاب اسلامی است ) و همه همت ما (باید این باشد که این ماندگاری را افزایش بدهیم ) 

الان همه مراکز فکر و اندیشه ی سیاسی در دنیای استکبار متوجه این است که چیکار کنند که بتوانند این درخت را ... ریشه کن کنند ، سرنگون کنند؛ همه ی همت این است . توجه کنید تا مطلب در ذهن ها بنشیند !!.... دائم در فکر این هستند که چه کار کنند این انقلاب را از بین ببرند! همه ی همت من و شما باید این باشد که  این ماندگاری را افزایش بدهیم . جنگ تحمیلی به خاطر همین بود؛ محاصره ای اقتصادی به خاطر همین بود؛ تحریمهای شدیدی که در این سالهای اخیر برقرار کردند برای همین است ؛ که این انقلاب را از بین ببرند؛ هر روز هم یک ابتکاری درست میکنند؛ این کارهایی که در سال 88 کردند از ابتکارات جدید بود، که ابتکار آمریکایی ها بود.

دسته ها :
1394/11/28 3:8
اهمیت ماندگاری انقلاب اسلامی و ضرورت تحلیل و علت یابی این ماندگاری : 

چرا نهضت مشروطیت با آن درخواست حداقلی محدود شدن قدرت مطلقه ، نتوانشست و طاقت نیاورد بماند اما انقلاب اسلامی با این درخواست حداکثری و مطالبه ی حداکثری که ریشه کنی سلطنت و رژیم پادشاهی در کشور بود آمد ،موفق شد و ماند . 

اگر بتوانیم درست بفهمیم ، راه آینده ی این کشور کاملا روشن خواهد شد . باقی ماندن ، ماندگاری ، طاقت آوردن برای یک حادثه اجتماعی ، خیلی عنصر مهمی است ... اینکه یک انقلاب بتواند بماند خیلی مهم است .

دسته ها :
1394/11/28 2:43

تکلیف ما برای فردا چیست؟  

ما یک جبهه وسیع دشمن درمقابل خودمان داریم . جبهه وسیع دشمن از سردمداران رژیم صهیونیستی تا سردمداران دولت آمریکا عوامل استکبار جهانی ، تا عوامل تکفیری تا داعش ؛ یعنی ببینید چه جبهه عظیمی است اینها همه دشمن نظام جمهوری اسلامی اند؛ پس یک جبهه ای وجود دارد .  

امروز هم همان دشمنی ها هست؛ من و شما وقتی صادقانه وارد میدان بشویم ،  بصیرت به خرج بدهیم ، به موقع اقدام بکنیم ، درست حرف بزنیم ، درست عمل بکنیم

قم 19/10/94

دسته ها :
1394/11/24 4:0
X